Ładowarka od Everun – wysoka jakość i doświadczenie

Everun Polska jest profesjonalną działalnością, która w swojej pracy specjalizuje się dystrybucją ładowarek kołowych oraz teleskopowych na ternie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie w branży jest gwarancją dla każdego klienta, że cała procedura związana z zakupem sprzętu i jego finansowania odbędzie się przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi. Dewizą, która przyświeca każdemu pracownikowi firmy Everun jest najwyższa jakość oferowanych usług i produktów. Firma działa na rynku z powodzeniem od 2006 roku. 

Ładowarka everun to jedna z najlepszych maszyn działających w swojej kategorii, które zostały wykonane w Azji, a dostępne są na polskim rynku. Posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa CE oraz spełniają wszelkie normy wyznaczone i obowiązujące na terenie Unii Europejskiej. Klient nabywając ładowarkę Everun zyskuje jednocześnie gwarancję jakości pracy, którą będzie mógł wykonać, jak również bezpieczeństwa związanego z użytkowaniem tego rodzaju sprzętu. 

Na życzenie klienta, firma Everun pomaga w procesie uzyskania kredytu bądź leasingu, jak również oferuje dostęp do wszelkich dokumentów warunkujących ubieganie się o uzyskanie dotacji na zakup sprzętu. 

Jakiego rodzaju ładowarki oferuje Everun?

Everun dystrybuuje dwa rodzaje ładowarek na całym terytorium Polski. Należą do nich ładowarki kołowe i ładowarki teleskopowe.

Ładowarka kołowa to jedna z kategorii związanej z ładowarkami łyżkowymi. Nazwa odnosi się do jej napędu, a więc ciągnika kołowego. Do ciągnika przymocowana jest łyżka. Cały sprzęt wykorzystywany jest do pracy przede wszystkim w budownictwie oraz w branży ogrodniczej. Ładowarka kołowa to urządzenie, które służy do przewożenia materiału z jednego, w inne miejsce. Materiał może mieć różną charakterystykę z uwagi na fakt, że ładowarka wyposażona może być w zależności od potrzeb w łyżkę o różnych rodzajach pojemnościach, lemieszach, widłach lub zębach. 

Ładowarka kołowa posiada zainstalowane podwozie, które oparte jest na kołach pneumatycznych. Pozwala to na niezwykle wysokiej jakości zwrotność, jak również praktyczność podczas pracy. Skuteczna jest w przypadku niewielkiej dostępnej powierzchni do pracy. 

Ładowarka teleskopowa jest efektywnym rozwiązaniem w przypadku konieczności pracy przy wykorzystaniu solidnego ramienia teleskopowego, które pozwala na zdejmowanie różnego rodzaju towarów i produktów z półek znajdujących na różnego rodzaju poziomach. Ramię teleskopowe jest wytrzymałe, posiada wysokie zasięg oraz wysoki możliwy skok. To duża oszczędność czasu potrzebnego na wykonanie pracy. Urządzenie pozwala na zachowanie wszelkich zasad związanych z bezpieczeństwem podczas wykonywania obowiązków służbowych. 

Ładowarka teleskopowa jest cichym i praktycznym urządzeniem z funkcjonalną i dobrze wyposażoną kabiną. Jest zwrotna i stabilna. Prosty system dostępu do podzespołów, wymiany płynów i smarowania z poziomu gruntu nie wymaga częstych wizyt w serwisie. Maszyna jest odpowiednio widoczna dzięki optymalnemu jej oświetleniu zarówno w części przedniej, tylnej, jak również bocznych partiach urządzenia.