Teksty na podryw – sposoby na udaną randkę

Czy istnieją niezawodne teksty na podryw? Takie, które dadzą sto procent skuteczności w zjednywaniu kobiet i podnoszeniu naszej samooceny? Możliwe, że nie. Wszystko przecież zależy od tego, do kogo będą kierowane. Nie ma złotego środka ani uniwersalnego sposobu na każdą kobietę. Jednak sztuki flirtowania z płcią przeciwną można się nauczyć. Najważniejsza w niej jest pewność siebie wraz z realistycznym poczuciem własnej wartości i uważne obserwowanie drugiej osoby.

Jak poderwać dziewczynę – teksty na podryw, a może szczere komplementy?

Flirt to nie pogoń za zwierzyną. Nie ma w nim łowców i ich zdobyczy, a najlepsze randki to takie, na których wspólna rozmowa toczy się swobodnie, płynie na luzie i w sposób bezpretensjonalny. Flirt jest towarzyską grą, w której napięcie wzrasta wraz z każdym wymienionym zdaniem. Dlatego tak ważne jest, aby dawać kobiecie przestrzeń do wyrażania własnego zdania i własnych potrzeb. Uważne słuchanie i zadawanie pytań pozwala jej się poczuć ważną, a im lepiej ją poznamy, tym lepsze teksty na podryw wpadać nam będą do głowy. W trakcie randki powinniśmy też mówić o sobie. Akcentować własne mocne strony, lecz nie stronić też od okazywania słabości. Ważne, aby nie obciążyć naszej wybranki natłokiem negatywnych emocji, ale też nie przechwalać się zbytnio i nie wyjść na zadufanego w sobie narcyza.

A co z mową ciała? Pamiętajmy, aby nie przekraczać społecznie przyjętych granic, nie wchodzić zbyt nachalnie w przestrzeń osobista kobiety i nie prowokować takiej bliskości fizycznej, na jaką nie jest gotowa. Niezwykle ważne jest też utrzymywanie kontaktu wzrokowego. On także jest sposobem na okazanie zainteresowania tym, o czym mówi rozmówczyni. Nie wpatrujmy się za to w inne części jej ciała. Zapytani o to, dlaczego obserwujemy jej dłonie, możemy łatwo wybrnąć, mówiąc, że podobają nam się jej piękne i eleganckie palce. Z natarczywego wgapiania się w dekolt nie wywiniemy się już tak łatwo. 

No właśnie! Komplementy! To takie niewinne teksty na podryw. Każdy je lubi, prawda? Otóż niekoniecznie. Niektóre kobiety są zbyt nieśmiałe lub niepewne siebie i nie lubią być obsypywane dużą ilością pochwał. Zresztą nikt nie lubi takich komplementów, które zdają się wymuszone i natarczywe. Prawmy więc je z głową i szczerze.

To w końcu jakie są te najlepsze teksty na podryw?

Jak już z pewnością zauważyłeś, jak do tej pory nie poleciliśmy żadnych sprawdzonych tekstów. I może nieco przewrotnie napiszemy w tym miejscu, jakie z całą pewnością nigdy nie powinny być teksty na podryw. Otóż nie mogą one być sprośne ani wulgarne. Nie powinny wprawiać rozmówczyni w zakłopotanie ani w żaden sposób jej gorszyć. Powinny za to budzić uśmiech na jej twarzy, być dowcipne, ale też szczere, wyważone i nienachalne. A co najważniejsze – powinny być dopasowane do kobiety, jej temperamentu, ale też i zainteresowania naszą osobą. Bo, jak już wspomnieliśmy na samym początku, flirt to gra dwóch osób. Najlepsze i najbardziej efektywne teksty na podryw to takie, z którymi nasza wybranka oraz my sami czujemy się komfortowo.